EestiEnglishРусский

UUS! Põgenemisruum – exit room

Leiad sõpradega metsas uidates salapärase suvila. Avatud uks tekitab uudishimu ja nii avastad end märkamatult võõras suvilas. 

PõgenemisruumKiire pilk sees viitab, et selle maja omanik tegeleb õudsete asjadega. Äkitselt uks sulgub ja tuled kustuvad.

Käsikaudu aknakatet kergitades saab majja pisut valgust. Kuid aknast välja vaadates näevad lõksus olijad, et maja omanik on just koju saabumas.

Hirmuäratavat majaomanikku nähes teavad seesolijad – tuleb põgeneda ja kiirelt! Ust avades selgub, et see on lukus …  Õnneks ei astu majaomanik suvilasse, vaid asub lõpetamata töö kallale. Lõksus olijatel on pool tundi, et leida väljapääs ja põgeneda!

Algavad pingelised 30 minutit, et leida seosed keerukate vihjete vahel ja avada uks. Kogu tegevus peab toimuma vaikselt – majaomanik töötab siinsamas akna taga!

 

Kuhu põgenemisruum sobib?

Põgenemisruum sobib kõige paremini kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib exit room kokku Discgolfiga või Rube Goldberg masinaehitusega. Siis käib mängimine vahetustega, kord oled põgenemisruumis, siis mängid golfi või ehitad masinaid.  Või suurele üritusele ühe atraktsioonina kogu päeva vältavaks tegevuseks.

 

Kuidas ruumist põgenemine käib?

Korraga on majas 2-5 inimest. Põgenemiseks on aega 30 minutit. Lahendada tuleb erinevaid ülesandeid ja mõistatusi ja leida väljapääs ruumist!

 

Mis on Põgenemisruum, Room Escape, Exit Room, Adventure room?

Mobiilne põgenemisruum on maailmas populaarse mänguformaadi Escape Room edasiarendus. Põgenemisruumi eesmärk on leida ruumist väljapääs piiratud aja jooksul. “Suvila” on mobiilne exit room, millesse on virtuaalselt lisatud väliskeskkond.

Grupihinnad:
kuni 30 inimest 564 €
kuni 50 inimest 790 €
kuni 80 inimest 985 €

Hind sisaldab käibemaksu 20%