EestiEnglishРусский

Matkad

Vali endale sobiv!

Loodusmatk

Kogenud matkajuhi saatel tutvume Nelijärvet ümbritseva loodusega, kõnnime metsaradadel, läbime Nelijärve oosid, vaatleme Nelijärve järvi , peatume Siniallikatel, ronime Nelijärve  mäe otsa ja räägime piirkonna ajaloost.

Tõukekelgumatk

Matkatakse Kõrvemaa metsade vahel käänulisel ja üles-alla kulgeval presidendirajal. Rada on lai ja kinni tambitud lumega.

Räätsamatk

Rahulik matk räätsadega rabas koos giidi loodusjutuga. Kakerdaja raba on kindlasti Eesti üks tuntumaid. Ja seda teenitult. Kakerdajaga on seotud ka rohkesti legende. Matka alguspunkt asub Nelijärvest 20 km kaugusel.

Safari ja suusamatk

Talve saabudes kutsume teid Kõrvemaale lumist loodust nautima ja suusatama.
Suusatama küll, aga mitte nii nagu tänapäeval üldiselt kombeks. Neist valgustatud, märgistatud ja kõrgkvaliteetsetest suusaradadest ja liibuvates kombedes suusasportlastest hoiaksime teadlikult eemale!

Fat bike rattamatk

Fatbike ehk paksurattaline jalgratas on mägiratta edasiarendus. Fatbike kõige eripärasem omadus on laiade (üle 4- tollise laiusega) rehvide kasutamine. Fatbike saab võrdselt hästi hakkama nii teedeta maastikul, rannaliival kui ka kiviklibul. Ratas võimaldab liikuda isegi lumel, seega sõidame aastaringselt igal ajal!