EestiEnglishРусский

Matkapealinn Aegviidu kutsub külla !

25. Aug 2017

Kolm sisukat päeva Aegviidus ja Nelijärvel !

Laupäev  2.09.2017  Alusta päeva kosutava jooksuvõistlusega „Mäed on ületamiseks“ Kabelimäel kell 11:00. Hiljem saad samas tutvust teha siinse discgolfi rajaga. Lõdvestustreeninguks on suurepärane võimalus Aegviidu kooli juures välitrenažööridel ning keha saad turgutada Piibe kohvikus. Pika päeva lõpetab hingekosutuseks kontsert Aegviidu rahvamajas, kell 19.00 ansambel “Naised köögis”

Laupäev  9.09.2017  Pane jooksuvõimed proovile „Mäed on ületamiseks“ teisel etapil Nikerjärve juures RMK telkimisalal kell 11:00. Ümberringi on mõnusad seene- ja marjametsad. Soovitame läbi astuda RMK Külastuskeskusest, et avastada missugune imeline loodusilm meid ümbritseb ning rabahõngu saab nuusuta Sõõriksoo matkarajal. Oma osavust katseta seikluspargis ning lõpetuseks võid pidada meeleoluka pikniku Kõlakoja pargis.

Pühapäev 17.09.2017 Kolmas jooksustart „Mäed on ületamiseks“ sarjast on Nelijärve Puhkekeskuse juures kell 11:00. Autasustamine ja eriauhindade loosimine toimub kohe peale viimast etappi puhkekeskuse välilaval. Peale jooksu võid ette võtta väikse retke jalgsi või tõukerattal ning otsida üles Nelijärve seitse järve või maitsta Siniallikate selget vett. Naudi ümbritsevat loodust Purgatsi järvel paadiga aerutades. Korraliku kõhutäie eest hoolitseb Nelijärve Puhkekeskus.

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

About Author

Eddy
  •