EestiEnglishРусский

Helide maailm

palju suhtlemist, kuulamist ja kombineerimist | võidavad leidlikud ja tähelepanelikud | mäng toimub raadiosaatjatega

12345
10-1202,5hJAHEIEST, ENG, FIN,RUS

Müstiline helide maailm tiimimang looduses

Kõige erilisem orienteerumismäng!

Helide maailm on lihtne ja lõbus meeskonnamäng, kus orienteerutakse kuulmise järgi! See mäng sobib tiimidele, kes ei taha viktoriini, jooksmist ja rabelemist või kellele on oluline, et mäng sobiks ka juhul, kui inimestel on mõne ühise keele oskus nõrgem. See on mäng, mille sarnast pole te kunagi varem mänginud!

Legendi järgi leiti Glehni lossist ülikooli teadlaste salaseltsi ruumist raadioskännerid, millega kuuleb helisid minevikust. Need erilised aparaadid suudavad vastu võtta igas Eestimaa asukohas eri aegadest pärit helisid. Mitmed vandenõuteoreetikud olevat püüdnud sellel helide maailma saladusele jälile jõuda, kuid neil see ei õnnestunud ja müsteerium on senini lahendamata.

Ja nüüd on teie võimalus tulla kuulama müstilisi helisid ning panna tiim proovile ja selgitada kes on helide mõistmisel kõige osavam!

Lihtne ja lõbus mäng!

Müstilisi helisid, mida otsime, on kuulda vaid spetsiaalse aparatuuriga. See on nagu täiendatud reaalsus – kõnnid maastikul ringi ja kuuled erinevaid helisid erinevatest aegadest. Kuna inimesed kuulevad ja tajuvad ning mõistavad helisid erinevalt, siis toob edu hea tegevuste ja rollide jagamine tiimis ning oskus jõuda ühisele seisukohale. Oot-oot, mis hääl see siis nüüd oli? Kriuksuv uks või kapsalehe murdumine? Jooksev koer või hunt? Mõnele on une pealt tuttav heli, mida tekitab akutrell, teisele aga hiireklikk või akordionilõõtsa suhisev hääl. Kõikide tiimiliikmete panus on vajalik! Edukaks tegutsemiseks tuleb meeskonnas jagada rollid nii, et osa on kuulajad, osa liikumise planeerijad ja osa kirjutajad, kes helid kirja panevad. Ja see kõik on väga lõbus ning lihtsam, kui selle teksti lugemine.