EestiEnglishРусский

Träffik

meeskonnatöö / uus mäng / siseruumis

Hasart ja põnevus!

Träffik on uus haarav strateegiamäng, mis kaasab kõiki tiimiliikmeid!  Selles mängus on väljakutsed nii põnevad, et analüüsima hakkavad oma vabal tahtel ka kõige kärsitumad osalejad ja seda ikka oma tiimi maksimaalse tulemuse nimel. Kogu tegevus haarab osalejad jäägitult tegevusse!

 

Tiimimäng siseruumides, milles kõik on kaasatud

Mäng on mõeldud meeskonnatöö lihvimiseks siseruumides toimuvatele üritusele. Kõik osalejad on mängu kaasatud – kas tegeled strateegiliste käikude väljatöötamisega või oled see, kes lahendused mänguväljal koos tiimikaaslastega esitab. Lihvimist saavad ka läbirääkimisoskused, sest võib tekkida olukordi, kus mängijaid on vaja “laenata” teistest tiimidest. Kogu tegevus on hoogne ja hasarti tekitav!

 

Kuidas mäng käib?

Lühidalt öeldes on tegu meeskonnamänguga, kus igal tiimiliikmel on väga oluline roll, et tulemust saavutada. Träffikus tuleb koos tiimiga välja mõelda erineva raskusega strateegiad ja seejärel need ka lives ette näidata. Põnevust lisab ajapiirang! Kui tiim on valinud sobiva raskusega ülesande ja sellele lahenduse leidnud ning rollid jaganud, tuleb see piiratud aja jooksul läbi mängida suurel, 4 x 4 m mänguväljal.

Peate tiimiga välja mõtlema millises järjekorras kolleege “päästa”. Seejärel tuleb leitud lahenduskäik mänguväljal õigesti esitada. Mida suurema väljakutse valite, seda rohkem punkte on võimalik teenida. Iga tiim otsustab ise, kas kulutada rohkem aega ja lahendada kõvemaid pähleid või mängida läbi sama ajaga rohkem lihtsamaid olukordi. Mängu võidab tiim, kes kogub kõige enam punkte.

Träffiku mängus hoog ei rauge ja aeg läheb märkamatult! Arendab eelkõige koos mõtlemist, kiiret ühist tegutsemist, üksteise tunnustamist ning tõstab ühise tiimi tunnet.

 

Kus saab Träffikut mängida?

Mängida saab siseruumides, kuhu kogu tiim lahedalt sisse mahub ja kus on vaba põrandapinda 4 x 4 m. Suvel mängime seda ka väljas. Träffik sobib hästi seminarijärgseks meeskonnatöömänguks, sest ka peale väsitavat päeva tõstab tiimi energiataset.

  • Osalejate arv: 12-120
  • Läbiviimise keeled: eesti, inglise
  • Kestvus: tavapäraselt 2,5h (max kuni 3h)