EestiEnglishРусский

Eesti mäng

12345
12-7002,5hJAHEST, ENG eri versioon

Taasavasta Eestimaad!

Kas tead, kus asub suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või kus asub Eesti ainuke jõepraam? Eesti 100. sünnipäevaks valminud mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal!

Selles mängus on teil kogu Eesti sõna otseses mõttes peopesal – mängualaks märgitud maastikul liikudes on abiks virtuaalne Eestimaa kaart. Mis on tiimiliikmele väike samm maastikul, on meeskonnale suur hüpe kaardil.  Nii saate lühikese aja jooksul ära käia nii Nasval kui Narvas. Mängus on oluline hea meeskonnatöö ja tegevuste koordineerimine.

Kuidas Eesti mäng käib?
Mängu läbiviimiskoha maastik on kui miniatuurne Eestimaa. Igal tiimil on Eestimaa avastamiseks suur pildikaart, millel on ajalooliste objektide, oluliste maamärkide ning lindude-loomade pildid, kuid puuduvad kohanimed. Vihjete paki abil tuleb su meeskonnal ülesannetes vihjatud asukohad üles leida.

Kus elab harjus? Kus asub suurim rändrahn? Satud külla Kihnu Virvele, kohtad mügrit ja püüad pepsi tinti! Igas avastatud paigas saad teada ka midagi põnevat selle koha või asuka kohta!

Edukas on meeskond, kes suudab paika panna õige mängustrateegia – milliseid Eestimaa paiku ja millal külastada. Kas Assamallasse minek tasub ära või piirduda Pivarootsiga? Edu toob nutikus, hea tiimitöö ja üheskoos õigesse Eestimaa punkti jõudmine. Iga tiimiliikme panus on oluline – asukohti leiab vaid kõiki abivahendeid kasutades!

Seiklust lisab mängule juurde maastikul liikumine “otse” ja punktide külastamine kohtades kuhu teid ei lähe!

  • Eesti mängu korraldame ainult eesti keeles. Külalistele valmib mängust spets Eestit tutvustav versioon.
  • Grupi suurus 10-700
  • Pimedal ajal meie poolt ka pealambid ja külmal ajal talvevarustus!
  • Parimale tiimile auhind!